Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wystawa antyaborcyjna na terenie kościoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panna



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 82

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekalog mówi: "...nie zabijaj...', nie ma takich miejsc, w których o tym nie wolno mówić, nie ma takich miejsc, w których tego nie wolno pokazywać, ukrywanie....to jest takie ciche przyzwolenie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie dlaczego w tym miejscu są te plakaty bo na rondzie jest kamera i nasza straż miejska pilnuje tych plakatów.Dlatego nie interweniowali.A portret Adolfa Hitlera tak można sobie wszędzie wieszać?Jak się kościół reklamuje Adolfem to jestem pod wrażeniem brawo!I brawo do naszych władz miasta że na to pozwalają.Prezydent oczywiście odpowie że nic nie może.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna napisał:
Dekalog mówi: "...nie zabijaj...', nie ma takich miejsc, w których o tym nie wolno mówić, nie ma takich miejsc, w których tego nie wolno pokazywać, ukrywanie....to jest takie ciche przyzwolenie....


Stuknij się w głowę i przeczytaj jakie brednie wypisujesz.
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:
Prosta sprawa. Jak ktoś ma dziecko, niech spojrzy temu swemu dziecku w oczy i powie: "Skarbie, kocham cie nad życie. Oddałbym za ciebie moje życie, ale gdybym musiał to bym cię usunął gdy jeszcze nie było cię na świecie. Jeśli ktos dopuszcza takie coś, to nie jest katolikiem, jest wilkiem w owczej skórze.


Ja czytam takie wynurzenia i nie widzę w nich argumentu. Argumentu który mówiłby ZABIJANIE KREW HITLER STALIN ====== KOŚCIÓŁ !
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby wystawa była w jakimś pomieszczeniu to co innego, kto by chciał to by zobaczył. Dlaczego ja jestem zmuszony do oglądania tego przechodząc obok ?
Obecne prawo aborcyjne jest bardzo dobre:
Cytat:
Przerwanie ciąży może być dokonane wyłącznie przez lekarza, w trzech przypadkach:

1. Ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej,
2. Badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu (do chwili osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza organizmem kobiety ciężarnej),
3. Zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego (do 12 tygodni od początku ciąży).

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ami napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=pfQjv6DohPA
Obyście tylko umieli zrozumieć ....


Nie zrozumieliście, cóż, przynajmniej próbowałem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quill



Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 119

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna napisał:
Dekalog mówi: "...nie zabijaj...'

Na szczęście polski system prawny nie czerpał wzorców z niektórych krajów arabskich, gdzie ustawodawstwo opiera się na Koranie. Warto więc przypomnieć wszystkim, którzy o tym zapomnieli - Biblia NIE STANOWI w Rzeczpospolitej prawa, jest jedynie źródłem wiary pewnej grupy ludzi do tej wiary należących. Wobec tego ani Kościół rzymskokatolicki, ani żadna inna organizacja o charakterze religijnym nie może ustawiać przepisów prawa pod swój system wartości. Świecki status naszego kraju jest zapisany w Konstytucji RP.
Sama akcja jest bezmyślnym spłyceniem kwestii aborcji, zlepkiem skandalicznych oskarżeń i porównań, a także próbą zmuszenia do refleksji poprzez bardzo nieokrzesaną kontrowersyjność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parysada



Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 135
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewna ,że wasze dzieci są mądrzejsze od was i jeśli z nimi porozmawiacie na spokojnie o tym ,oczywiście,jeśli same zapytają,to okaże się ,że niepotrzebnie się obawiacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi od tego pseudokatolickiego bełkotu Catholicusa i panny aż się rzygać chce...

Bronić Kościoła za wszelką cenę...

Jestem przeciwnikiem aborcji "na życzenie". W uzasadnionych przypadkach jestem w stanie ją zrozumieć (ciąża jest wynikiem gwałtu itp). A dlaczego? A no dlatego, że nie jestem zaślepiony bredniami kleru którzy odnośnie rodziny, i jej planowania i pożycia w niej nie powinni się w ogóle wypowiadać. Skoro wybrali "służbę Bogu" niech się nie wpier....ją w sferę świecką. Takie jest moje zdanie.

Co do samej akcji. Jestem jak najbardziej za. Ale nie w centrum miasta do cholery! To ja decyduję kiedy i czy w ogóle rozmawiać z dzieckiem na temat aborcji a nie jakaś klecha!!

Tyle w temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stokrota41



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 193

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manfred napisał:
A mi od tego pseudokatolickiego bełkotu Catholicusa i panny aż się rzygać chce...

Bronić Kościoła za wszelką cenę...

Jestem przeciwnikiem aborcji "na życzenie". W uzasadnionych przypadkach jestem w stanie ją zrozumieć (ciąża jest wynikiem gwałtu itp). A dlaczego? A no dlatego, że nie jestem zaślepiony bredniami kleru którzy odnośnie rodziny, i jej planowania i pożycia w niej nie powinni się w ogóle wypowiadać. Skoro wybrali "służbę Bogu" niech się nie wpier....ją w sferę świecką. Takie jest moje zdanie.

Co do samej akcji. Jestem jak najbardziej za. Ale nie w centrum miasta do cholery! To ja decyduję kiedy i czy w ogóle rozmawiać z dzieckiem na temat aborcji a nie jakaś klecha!!

Tyle w temacie


Applause Applause Applause Applause Applause
_________________
Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 82

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
Stuknij się w głowę i przeczytaj jakie brednie wypisujesz.


...tak?... no to zobacz:
http://www.abortionno.org/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
Gdy to czytam to aż chce się rzec Kyrie elejson. Czyli według kościoła katolickiego dziecko poczęte z gwałtu jest dzieckiem Bożym którego matka ma miłować i kochać? Proszę o przedstawienie mi postawy Kościoła Katolickiego do tego czynu. (nie chce słyszeć, że to potępia bla bla bla tylko konkrety)
nadal czekam... no chyba, że brak konkretów. Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frolikos



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 151
Skąd: z zaświatów

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad

Ostatnio zmieniony przez frolikos dnia Sob Sty 19, 2013 4:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:
kaiapo napisał:
Gratius Catholicus, czyli klecho, ujawniający się jak zwykle po wszystkim...


Nie jestem księdzem. Łatwo wam w główkach drodzy Państwo namieszać. Wystarczy napisać "Szczęść Boże" czy "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus" a już wszyscy myślą że ktoś jest księdzem. Gdzie te czasy kiedy katolickie pozdrowienie było normą też poza kościołem, tak dla księdza jak i świeckiego.


Mam nadzieję że już nie wrócą takie czasy !! Mam również nadzieję że dzięki obłudzie czarnych i ich chciwości niedługo większość naszego społeczeństwa nie będzie już taka katolicka jak w chwili obecnej podobno jest .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lobo



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gwałty i bicie dzieci u zakonnic z Zabrza!
http://www.fakt.pl/Gwalty-i-bicie-dzieci-u-zakonnic-z-Zabrza-,artykuly,82579,1.html
Czy mogę ich zdjęcia wywiesić na moim płocie ??
Po to im dzieci z gwałtów ??

Kawałek artykułu ...
...Biły dzieci, znęcały się nad nimi psychicznie i oddawały je w ręce gwałcicieli. Tak siostry z zakonnego ośrodka wychowawczego w Zabrzu ”opiekowały się” wychowankami. Właśnie je skazano. Dostały wyroki... w zawieszeniu ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 6 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka