Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Złodzieje rowerów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 1:44 pm    Temat postu: Złodzieje rowerów Odpowiedz z cytatem

Jak sie dowiedzialem z najnowszych wiadoosci w Knurowie nadal kradna rowery, wlasnie domnie przyjechala moja matka ze smutna mina bo znowu ukradli jej rower ktory z kolei nikt tego juz nie liczy wszystkie byly zamkniete na zamek rowerowy pamietam jak mi jako dziecku jeszcze ukradzono 5 rowerow marki Wigry i 3 rowery flaming to poprostu horror w tym miescie, co smieszniejsze kiedys wyslalem kuzynowi specjalny dosc drogi zamek szyfrowy do roweru co sie okazalo po paru tygodniach dzwoni domnie i mowi zamek ukardli a roweru nie ! hmmmmm Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać kradną wszystko, a im coś bardziej wartościowego tym większe prawdopodobieństwo kradzieży.

Dwa razy ukradli mi rower z piwnicy. Teraz trzymam go na balkonie, a w terenie nie spuszczam go z oka i jak narazie mam spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to za "zamek rowerowy"? Jedynym porządnym zabezpieczeniem jest u-lock(np. taki http://allegro.pl/item195813973_kryptonite_u_lock_kryptolok_ls_dlugi_nowy_.html), albo gruby łańcuch renomowanej firmy. Tymczasem większość rowerów jest przypięta linkami za 20 zł, które złodziej odpowiednimi nożycami przecina w sekundę.
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeBoucher napisał:
A co to za "zamek rowerowy"? Jedynym porządnym zabezpieczeniem jest u-lock(np. taki http://allegro.pl/item195813973_kryptonite_u_lock_kryptolok_ls_dlugi_nowy_.html), albo gruby łańcuch renomowanej firmy. Tymczasem większość rowerów jest przypięta linkami za 20 zł, które złodziej odpowiednimi nożycami przecina w sekundę.



to taki zamek jak na tym zdjeciu byl http://www.karstadt.de/dbimages/sp/255/25504/2550402204_g.jpg
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że częściej niż kradzieże rowerów zdarzają się kradzieże telefonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Wydaje mi się, że częściej niż kradzieże rowerów zdarzają się kradzieże telefonów.


Karol miales niemile doswiadczenie to podziel sie znami !
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latem 2005 szedłem sobie w okolicach ogródków działkowych i rozmawiałem przez telefon. Włożyłem go do kieszeni, po paru minutach łapie się za kieszeń i pusto Razz. Możliwe że go zgubiłem, ale uważam to za kradzież, bo kilka razy z telefonu koleżanki próbowałem się dodzwonić na swój numer i nikt nie odbierał, ale za którymś razem ktoś kto znalazł telefon wyłączył go i zatrzymał sobie Razz. Na drugi dzień przywisiłem ogłoszenie w okolicy ogródków, ale oczywiście nikt się nie zgłosił. Może to też moja wina, ale kieszeń była dość głęboka i nie wiem w jaki sposób telefon miałby wypaść. Była to zwykła Nokia 3100, ale wtedy była warta jakieś 350 zł...
Kolega jakiś miesiąc wcześniej miał podobny przypadek :/
Z początku roku szkolnego w szatni w szkole jednemu kolesiowi z 1 klasy ukradli telefon i mp3 player Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie zgubiles bo to nie typowe zeby ci ktos z glebokiej kieszeni wyciagnol pewnie bys poczul, jednak w szkolach to takie kradzierze sa na porzadku dziennym ja nigdy nie uwazalem na moja komorke chociaz nosilem kiedys Sony Ericsson P910 ktory kosztowal 3 lata temu 4500zl kiedys zostawilem na stole w restauracji ale kelner byl na tyle mily ze mnie zawolal, na szczescie !
Thumbsup
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż trach wyjść z całym osprzętem na zdjęcia... ale odczego ma sie 2kilogramowy statw. Nawet raz uzyłem go do celów do celów obronnych, ale nie w Knurowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka