Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Letnia w knurowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lola3



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 1:25 pm    Temat postu: Restauracja Letnia w knurowie Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich chciałam się podzielić moimi wrażeniami z wesela na jakim byłam właśnie w Resturacji Letnia w Knurowie ( były pub książęczy). Jestem oburzona i zniesmaczona i gdybym miała taką władzę jaką posiada sanepid natychmiast bym ją zamknęła i obciążyła właściciela odpowiednimi konsekwncjami. Jednym zdaniem można to określić tak: bród smród i niefachowa obsługa. Odradzam wszystkim którzy zamierzają tam organizować przyjęcie bo możecie nie tylko zostać oszukani na kasie ale i też się zatruć. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie. Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to widać spada jakoś usług oferowanych przez letnią:/

raz byłem w ogródku letnim... i miałem nieprzyjemność pójść do "toalety" tej na zewnątrz... cóż...

powiem tylko że domyśliłem się że jest to szalet...
ale warunki tam panujące urągały wszelkim normom...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lola3



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz rację zapomniałam wspomnieć o toaletach. One są w tragicznym stanie aż strach wejść. Zbiera się na wymioty. Dziękuję za przypomnienie o toaletach. Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę, że użytkownik forum nie podpisał się pod postem, należy z zasady być ostrożnym co do przedstawionych faktów.

Wybierając lokal czy też orkiestrę lub inne drogie i ważne usługi w tym szczególnym dniu, warto wcześniej dobrze rozpoznać dostępne oferty kilku firm. Myślę, że bez problemu można było wcześniej obejrzeć toalety, jakie są do dyspozycji klientów wybranej przez panią restauracji.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
Biorąc pod uwagę, że użytkownik forum nie podpisał się pod postem, należy z zasady być ostrożnym co do przedstawionych faktów.


akurat w toaletach na zewnątrz miałem nieprzyjemność być...

a jeśli chodzi o sam lokal to już z nie jednego źródła też słyszałem dość niepochlebne opinie
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka