Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadek na skrzyżowaniu koło Zaciszy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 4:27 pm    Temat postu: Wypadek na skrzyżowaniu koło Zaciszy Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie coś na temat dzisiejszego wypadku, który zdarzył się na skrzyżowaniu koło Zaciszy ? ok 9:30...
Swoją drogą to dzisiaj mam "szczęście" odnośnie tych wypadków. Rano 194 spóźnił się blisko pół godziny jak jechałem do Gliwic przez ww. wypadek...
Wracając do domu ok 15:30 znowu spóźniony autobus bo w Gliwicach też wypadek... To chyba przez tą pogodę...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Beautiful_Picture



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 20
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również widziałem ten wypadek, uczestniczyły w nim 2 pojazdy ciężarowe (pocałowały się Mr. Green ) i samochód osobowy. Prawdopodobnie nikomu nic się nie stało bo na miejscu była tylko policja, a kierowcy rozmawiali z policjantami. Niestety tylko tyle wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, i 194 zamiast na foszu skręcić na przystanek, to pojechał prosto do Gliwic, nikogo nie zabierając. Ciekawe, nie? Że przez to spóźniłam się do pracy:(
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to jakies pechowe skrzyzowanie tam na zaciszy czasami mialem wrazenie ze kierowyc wogole niewiedzieli jak sie zachowac podjezdzajac do tego skrzyzowania, juz raz ostatnio byl tam wypadek Tira ktory sie wywrocil, no moze cos wiecej dowiemy sie z przegladu lokalnego i beda jakies zdjecia, chociaz przeglad lokalny wprowadza do archiwum internetowego swoje wydania z 5 miesiecznym opoznieniem to tez swojego rodzaju skandal gdyz Knurowianie mieszkajacy zagranica maja tez prawo do najswiezszych informacji ! Brick wall
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Darek



Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i dobrze że nie skręcił, bo jechał na Rybnicką żeby dojechać na Krywałd Smile

Jedna ciężarówka z dodatkową przyczepą stała w poprzek skrzyżowania, tak jakby kierowca chciał z ul. Wilsona przeciąć skrzyżowanie i pojechać w kierunku Krywałdu (ul. Michalskiego). Druga ciężarówka stała w poprzek ul. Michalskiego, wydaje się że kierowca jechał na drodze z pierwszeństwem (Rybnicka-Niepodległości) i był "zaparkowany" w masce auta osobowego, prawdopodobnie ustępującego pierwszeństwa.

Nie było możliwości skręcić w lewo ani na jazdę na wprost, dlatego też kierowca 194 skręcił na Wilsona, przejechał przez Knurów (koło basenu) i dojechał na Rybnicką, a potem na ul. Knurowską i Zwycięstwa (tak jak 710) wyjechał na Krywałdzie.

Inny autobus w kierunku Knurowa stał zaraz za rozbitym samochodem osobowym. Nie zauważyłem numeru niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZonaCyklopa napisał:
No, i 194 zamiast na foszu skręcić na przystanek, to pojechał prosto do Gliwic, nikogo nie zabierając. Ciekawe, nie? Że przez to spóźniłam się do pracy:(

194 miał jechać do Gliwic o 9:49, przyjechał około 10:15 na Fosz. Wiem bo do niego wsiadłem. Tylko, że przyjechał z drugiej strony i wyglądało jakby jechał do Leszczyn. Ktoś krzyknął z autobusu, że ten 194 jedzie do Gliwic i wszyscy w lekkim zamieszaniu wsiedliśmy do 194 i pojechaliśmy do Gliwic. Kierowca ominął przystanki Knurów Kino i Knurów Remiza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IVANHOE



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem mieszkańcem Krywałdu i od dawna uważam, że na tym skrzyżowaniu powinno być rondo, no ale coż miasto nie ma pieniędzy. Do następnego wypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo tam w planach UM ma byc rondo... ale kiedy bedzie to nie wiadomo Very Happy a dodatkowo dodam że skrzyżowanie Zwycięstwa z Michalskigo też jest nagminnie przez niektórych traktowane jak zakręt drogi a nie skrzyzowanie przez co połowa jadących tam ludzi nie używa kierunkowskazów (zwłaszcza Ci jadacy z kierunku Szczygłowic w kierunku "Lesnych Zaciszy".), za to niektórzy używają prawego kierunkowskazu aby przez to skrzyzowanie jechać na prosto Smile a przecież w prawo tam też da się jechać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVANHOE napisał:
Jestem mieszkańcem Krywałdu i od dawna uważam, że na tym skrzyżowaniu powinno być rondo, no ale coż miasto nie ma pieniędzy. Do następnego wypadku.



Ten temat już był wałkowany...

prędzej będzie tam sygnalizacja świetlna...

bo patrząc na to chłodnym okiem to nie wyobrażam sobie wyłączenia tego skrzyżowania z ruchu, na czas budowy ronda... Krywałd i Szczygłowice byłyby odcięte od Knurowa na dobrych kilka tygodni...
bo objazdy byłyby potwornie długie
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka