Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklep meblowy Venus

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
francmen1



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 43
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 5:41 pm    Temat postu: Sklep meblowy Venus Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie do czy ktoś miał niemiłą przyjemność korzystać z usług tego sklepu?Ja czekam miesiąc czasu i otrzymałam odpowiedz że mogę łaskawie przyjść po zaliczkę ponieważ meble które rzekomo są od tygodnia w sklepie do zaksięgowania są ale w wyobrazni pani sprzedawczyni.Czy ktoś może pomóc jak mogłabym prawnie domagać się swoich praw?Z góry dziękuje za pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ewcia28



Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 14

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 6:08 pm    Temat postu: SKLEP MEBLOWY VENUS Odpowiedz z cytatem

Trochę nie do pomyślenia żeby w tych czasach przy takiej konkurencji działy się takie rzeczy polecam zadzwonic do rzecznika praw konsumenta http://prawo.money.pl/bazy-teleadresowe/rzecznicy-konsumentow/miejski;rzecznik;konsumentow,gliwice,rzecznik;konsumenta,274,225.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mechico



Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 71
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...miesiąc powiadasz?no to jesteś szczęściara,ja czekałem na meble 8 (osiem) tygodni,po odebraniu zaliczki w wysokości 600zl!!! udałem się do sklepu na Koziełka,który też oferuje meble firmy FORTE,Pan poprosił o 100 zl!!! i meble miałem w domu po 5 (pięciu) DNIACH. Dowiedziałem się również,że Venus nie płaci faktur do FORTE więc mebli nie dostane.Po drodze nasłuchałem się kilku bajeczek typu" meble przyjechały,ale przewróciły się na aucie więc odesłali i będą za tydzień" "był długi weekend i fabryka stała"...Pozdrowienia dla Pani,która tak przepięknie kłamie prosto w oczy bez mrugnięcia z uśmiechem na twarzy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
francmen1



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 43
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 8:33 pm    Temat postu: SKLEP MEBLOWY VENUS Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedz mechico u Ciebie fabryka stała bo był długi weekend a w naszym przypadku jest sezon urlopowy ciekawe jakie jeszcze wymówki ma ten sklep!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MKM



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 69
Skąd: Knw

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również odebraliśmy zaliczkę po ok. 2 miesiącach bajek, że pani nie może dogadać się z fabryką, że wysyłają kiedy chcą i co chcą, był długi weekend po drodze i dziwne, że dostawa w tym okresie po prostu przepadła a nie np. została przesunięta na inny dzień, żarty typu pokazywanie w komputerze że zamówienie zostało przyjęte do realizacji a ktoś tam się nie wywiązał, że będzie u pani przedstawiciel fabryki i może do nas zadzwonić żebyśmy mogli z nim porozmawiać i cisza, w końcu że meble dotarły uszkodzone....
Dziękuję za taką usługę, meble zamówiliśmy przez internet i były w ciągu tygodnia.
Wyraźna ulga pani właścicielki, że odbieramy zaliczkę i już nic od niej nie chcemy daje wiele do zastanowienia, tym bardziej, że zaliczka została wypłacona w monetach po 5 zł Brick wall
Odradzam korzystanie z usług tego sklepu, szkoda czasu bo na meble i tak nie ma co liczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może mi się wydaje ale ten sklep chyba był likwidowany niedawno ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MKM



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 69
Skąd: Knw

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie zlikwidowany, chociaż i tak meblowy- widmo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widmo nie widmo ja tam dzisiaj i stolik i lampę w bardzo atrakcyjnej kwocie kupiłem. I od reki Smile

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka