Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmienne prognozy pogody już mnie denerwują

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 2:29 pm    Temat postu: Zmienne prognozy pogody już mnie denerwują Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad Wybieram sie na majowy weekend w gory, wczoraj kiedy sprawdzalem pogode na nastepny tydzien to cieszylem sie bo pisalo ze bedzie cieplo powyzej 20 stopni, kiedy dzisiaj ogladalem prognoze to temperatury byly nizesz o comajmniej 10 stopni.
Tak samo bylo ze swietam wielkanocnymi mialo byc cieplo a jak bylo wszyscy wiemy. Juz mnie denerwuja synoptycy ktorzy z dnia n a dzien diametralnie zmieniaja prognozy. Mogli by sie w koncu zdecydowac!!!!!!!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
joasiap



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 151

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez joasiap dnia Nie Lip 01, 2007 7:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem że w przyszłym tygodniu ma padać śnieg... z deszczem Mr. Green
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byq



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz pogoda zmienna jest Very Happy Mr. Green po za tym jak cie denerwują synoptycy to nieogladaj pogody i sie nieprzejmuj tym co mówią tylko jedź Smile
_________________
Hej Hej Jeszcze raz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kuzyn tez sie nie przejmowal i pojechal na mazury na swieta bo tam zawsze smingus dyngus swietny jest. A jak do niego dzwonilem to mi powiedzial ze mam go nie denerwowac bo w lany poniedzialek zamiast zapowiadanych tydzien wczesniej 25 stopni to bylo -2 i padal snieg. Powiedzial ze pierwszy raz obchodzil sypany poniedzialek. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byq



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jedziesz w góry to musisz być przygotowany na każdą pogode : Mr. Green Thumbsup tym bardziej na ochłodzenie Mr. Green
Pozdrawiam
_________________
Hej Hej Jeszcze raz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od dawna nie wierzę meteorologom. Przeważnie nie sprawdzają się ich prognozy. Przypomnijcie sobie ubiegłą zimę (2005/2006). Miała być sucha i łagodna a była wyjątkowo śnieżna i mroźna. Po niej miało nastąpić chłodne i deszczowe lato. A jakie to lato było wszyscy pamiętamy. Teraz pojawiają się prognozy, że nadchodzące lato będzie podobne do ostatniego. To chyba znak, że polarów nie można chować na dno szafy. A i płaszcze przeciwdeszczowe pewnie będą na topie.

Takim samym zaufaniem darzę wszelkiej maści analityków rynku. Już kilka(dziesiąt) razy słyszałem, że na giełdzie szykuje się większy dołek. I jakoś nie widać korekty. Ale to taki mały off topic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wlasnie z Zakopanego wrocilem godzinke temu, trzydniowy wypadzik, pogoda super, jak i caly wyjazd Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wheelwright



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj w nocy wybieram się na tydzień do Ustki. Wiadomo, że nie jadę tam z myślą o opalaniu czy kąpielach w morzu ale słońce przydałoby się na następny tydzień. Patrząc na prognozy pogody, człowiek nie ruszyłby się z domu na krok. Najważniejsze to dotrzeć bezpiecznie na miejsce, odpocząć, pospacerować, zjeść dobrą rybkę i jak najwięcej jodu się nawdychać.
Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających na majówkę. Zabierzcie dwa komplety ubrań, to nic Was nie zaskoczy i najważniejsze to dobrze się bawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Własnie wrocilem z tygodniowego wypadu w gory (pieniny) i naprawde BARDZO sie ciesze ze przepowiadana pogoda sie nie sprawdzila. Bylo troche chlodno ale deszcz nie padal i caly czas swiecilo slonce. Bylo super i juz nigdy nie bede sprawdzal prognozy do przodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wheelwright



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Lotnir
A konkretnie gdzie byłeś? Ja zazwyczaj lokuję się na ulicy Zdrojowej w Szczawnicy (u mojej cioci) skąd mam punkt wypadowy na całe Pieniny. Super mieścinka.

Wróciłem w nocy z Ustki. Prognozy telewizyjne oczywiście się nie sprawdziły. Codziennie niebo bezchmurne, jeden dzień wiało mocniej w drugi wcale więc wyjazd się udał w 100%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie to bylem w Kacwinie kolo Nidzicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jadąc do Kazimierza Dolnego byłam przygotowana na śnieg Mr. Green Oczywiście była patelnia,poza 1-ym maja,kiedy było 7 stopni i zamiast na rowerach jeździliśmy autem po Puławach... W sobotę przed wyjazdem do domu było tak gorąco, że wszyscy przypiekli się na heban... Jedynie w niedzielę lało jak z cebra. Niemniej obserwując prognozy w tv i i to, co dzieje się za oknem, widać spore rozbieżności. Przynajmniej dziś nie padało z zapowiadanych ulew aż do środy ;>

Jeśłi chodzi o prognozę krótkoterminową, na najbliższe parę godzin do dwóch dni, to polecam wam tę stronkę http://weather.icm.edu.pl/ Prognoza aktualizowana co parę godzin,bardzo dokładna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lftor



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 31

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie w Dolinie Danielki wymroziło strasznie, szczególnie w nocy. Prognozy się sprawdziły w kwestii temperatury i wiatru, na całe szczęście nie padało.

Nie mniej weekend i tak udany (:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka