Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie w Knurowie po kredyt?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzanka



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 8:47 pm    Temat postu: Gdzie w Knurowie po kredyt? Odpowiedz z cytatem

Hej,

jestem tu nowa, dlatego zadaję może trochę naiwne pytanie, ale bardzo zależy mi na informacji (sprawdzonej) - gdzie w Knurowie można dostać przystępny kredyt? Mam na myśli gotówkę do kilku tysięcy złotych. Dajcie cynk, jeśli coś wiecie...

Pozdrawiam.

Smile
_________________
"Mniej ważne ile czasu trawisz, niż z jakim trawisz go wynikiem."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Zuzanko pewnie Cię rozczaruj ale z doświadczenia radzę Ci abyś pofatygowała się go Gliwic na ulicę Zwycięstawa. To jest główna ulica w tym mieście. I jak już to tylko polecam Ci POLBANK. Skorzystałam i wiem że to jest obecnie na rynku najlepszy bank nie tylko pod względem zaufania do klienta ale także bank elastyczny. Więc decyzja nalezy do Ciebie. Gorąco pozdrawiam. Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zuzanka



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 10:30 pm    Temat postu: hm... Odpowiedz z cytatem

To naprawdę w Knurowie nie znajdę żadnego dobrego banku? Zmartwiłaś mnie trochę. Mam nadzieję, że poza tym minusem to samo miasto zaskoczy mnie tylko pozytywnie. Już niebawem się tu przeprowadzam i właśnie tutaj chcę sobie uwić jakieś przyjemne gniazdko. Smile

Jeśli jednak ktokolwiek z Was wie, gdzie w Knurowie można dostać jakiś kredyt na korzystnych warunkach, to piszcie śmiało, mam jeszcze miesiąc na podjęcie decyzji...

Pozdrawiam serdecznie.

Już niebawem Knurowianka.

Smile
_________________
"Mniej ważne ile czasu trawisz, niż z jakim trawisz go wynikiem."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 10:44 pm    Temat postu: Re: hm... Odpowiedz z cytatem

Zuzanka napisał:
Jeśli jednak ktokolwiek z Was wie, gdzie w Knurowie można dostać jakiś kredyt na korzystnych warunkach, to piszcie śmiało, mam jeszcze miesiąc na podjęcie decyzji...


Jaki kredyt (konsumpcyjny,inwestycyjny,hipoteczny)?
Jaka kwota (1000 czy 100000zł)?
Jak długi będzie okres kredytowania (rok czy 10lat)?

Jest zbyt wiele niewiadomych, aby można było cokolwiek powiedzieć/polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zuzanka



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:28 pm    Temat postu: Już wiem! Odpowiedz z cytatem

Nie zajęło mi to zbyt wiele czasu, ale znalazłam w Knurowie miejsce, w którym można uzyskać kredyt na dobrych warunkach. Swoją drogą - dlaczego nie powiedzieliście mi, że w Knurowie jest oddział Lukas Banku? No o.k. nie męczę Was - dzięki w ogóle za reakcję na mojego posta.

P.S. Jestem pod wrażeniem tego miasta - widać, że się rozwija. Przyznam się, że będę w nim mieszkała i pracowała - właśnie po to, aby usprawnić ten rozwój. Więcej nie powiem, a jeśli już, to na pewno innym razem. Pozdrawiam serdecznie wszystkich knurowian! Smile
_________________
"Mniej ważne ile czasu trawisz, niż z jakim trawisz go wynikiem."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 10:14 am    Temat postu: Re: Już wiem! Odpowiedz z cytatem

Zuzanka napisał:
Nie zajęło mi to zbyt wiele czasu, ale znalazłam w Knurowie miejsce, w którym można uzyskać kredyt na dobrych warunkach. Swoją drogą - dlaczego nie powiedzieliście mi, że w Knurowie jest oddział Lukas Banku? No o.k. nie męczę Was - dzięki w ogóle za reakcję na mojego posta.




a gdzie Ty znalazłaś oddział Lukas Banku w Knurowie ??
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm nie ma czasem przy tych nowych budynkach postawionych kolo merkur ? Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zuzanka



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:41 pm    Temat postu: hm... Odpowiedz z cytatem

Hej,

nie wiem, czy dobrze pamiętam ulicę, ale mogę to jeszcze sprawdzić. Lukas w Knurowie jest na Kazimierza Wielkiego, o ile dobrze zapamiętałam... Naprzeciw takich niebieskich wieżowców. Obok jest jeszcze jakiś inny bank, ale tam nie zaglądałam. Póki co, nie znam na tyle dobrze tego także i mojego miasta (jeśli mogę tak powiedzieć).

Pozdrawiam ciepło!
_________________
"Mniej ważne ile czasu trawisz, niż z jakim trawisz go wynikiem."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to Kazimierza Wielkiego Smile oddzial niedawno otwarty, dlatego pewnie niewiele osob wiedzialo o jego istnieniu Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale dlaczego koniecznie w Knurowie chcesz zaciagnac kredyt?
przeciez nie wazne gdzie wazne za na atrakcyjnych zasadach...
ja oczywiscie polecam mBank... ktorego produkty reklamuje
kredyt mBanku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka